12 lutego 2013

Tabelka 14 i Mania Wcierania

Jak zapewne zauważyłyście biorę udział w akcji zorganizowanej przez Anwen - Mania Wcierania. Będziemy razem wcierać różne mikstury i porównywać efekty. Jestem bardzo ciekawa jak u mnie podziała kozieradka. Podsumowanie akcji na początku marca.


A teraz moje kochane cotygodniowa tabeleczka.

Jak widać ambitnie wcieram kozieradkę. I muszę się wam przyznać, że staram się to robić dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Chyba, że na włosy nakładam olej - wtedy tylko po umyciu włosów. Czy zauważyłam jakąś poprawę? Na pewno włosy mi się mniej przetłuszczają i faktycznie nie są już takie oklapnięte. Liczę na jakiś większy ich przyrost - ale mierzenie dopiero w marcu.

A jak wam idzie akcja Nie Słodyczom!!! ? Mi właśnie nastały "te" dni i wczoraj pożarłam wręcz paczkę ciastek i dwa batony czekoladowe... Tak sobie myślę, że jedzenie czekolady w takim przypadku się nie liczy :D


Ale za to dzielnie dobijam do końca akcji z przysiadami! I nawet sobie myślę, że codziennie już będę je robiła bo stan mojej pupy wyraźnie się poprawia. Rest Day będę mieć w środę, a więc akcję kończę w sobotę. Jestem z siebie bardzo zadowolona, że dałam radę.

A Wy jak radzicie sobie z wyzwaniami tegorocznymi?7 komentarzy:

 1. jedzenie czekolady w "te" dni zdecydowanie sie nie liczy:)))zycze wytrwalosci we wcieraniu i duzego przyrostu:)
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zmniejsza przetłuszczanie? W takim razie muszę spróbować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem tego niezbitym dowodem! Jeżeli masz właśnie z tym problem to warto wypróbować kozieradkę :)

   Usuń
 3. też biorę udział w akcji wcierania:D ale używam toniku wzmacniającego babci agafji:) kozieradka mnie męczy zapachem:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam wszystkie Panie i Panów na konsultacje dietetyczne
  <a href="http://www.pomocwodchudzaniu.blogspot.com”>Zgrabna sylwetka i zdrowie</a>
  Studio Zdrowia i Urody Herbalstyl

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę wytrwałości i obserwuję.:D

  OdpowiedzUsuń